جهش ۲۰ میلیونی قیمت پژو ۲۰۰۸

اقتصادی

مسؤلان ایران خودرو از همان روزهای اعلام تولید مشترک پژو ۲۰۰۸گفته بودند قیمت این خودرو زیر ۱۰۰میلیون تومان خواهد بود و همین امرباعث شد تا مردم برای خرید آن رغبت بیشتری داشته باشند.

به گزارش تسنیم، اما میر آخورلو معاونت بازرسی سازمان حمایت در مورد ابهامات فروش پژو ۲۰۰۸ که گفته است هرچند براساس آئین نامه پیش فروش خودرو ، ودیعه دریافتی هنگام پیش فروش حداکثر ۵۰ درصد قیمت خودرو تعیین شده است اما چون قیمت فروش نقدی آن مشخص نشده است و پیش بینی می شود این خودرو با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان از خرداد سال آینده عرضه شود ، با پیش فروش ۶۰ میلیون تومانی موافقت شد.

با توجه به صحبت های مدیرعامل ایران خودرو که قرار بود با افزایش ساخت داخل این خودرو با قیمت زیر ۱۰۰ میلیونی راهی بازار شود، جهش قیمتی پیدا کرده و قیمت آن که هنوز نهایی نشده به ۱۲۰ میلیون تومان رسیده است.

در حال حاضر از ساعت ۱۰ صبح امروز نخستین مرحله فروش این خودرو آغاز شده و باید دید در نهایت خودرویی فرانسوی پژو ۲۰۰۸ تا چه اندازه با رغبت مردم در خرید روبه رو خواهد شد و تا چه اندازه رشد قیمت را تجربه می کند .

بازدید اپلیکیشن 334 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. یعنی واقعا هیچ عقل سلیمی ماشین مونتاژ داخلی که قیمت جهانیش با دلار آزاد 70 تومن می شه رو 120 می خره؟ وقتی انتخابهای بهتری در رنج زیر 100 تومن هست برا چی باید این هچ بک شاسی نما رو این قیمت خرید؟ واقعا امیدوارم مردم تن به این بی عدالتی ندن!

  2. مفته،ارزون… اصلا عالیه
    اخه کدوم عقل سالمی صدوبیست ملیون پول رو میده یه ماشینی که ایران خودرو و سایپا مونتاژ کردنو بخره!؟
    فقط خدا میدونه با نمونه اصلیش چقدر تفاوت کیفیت و استحکام و آپشن داره و بازم خدا میدونه کدوم قطعاتشو بدلیل زیاد لازم نبودن مثل ترمز استاندارد اصلیش ازش حذف کردن

  3. ایران خودرو مدعی است چون موتور ۱/۶ توربو با قدرت ۱۶۴ اسب بخار که مربوط به خودروهای لوکس DS است را روی آن نصب کرده دلیل افزایش قیمت آن شده، در حالیکه خودروهای DS با همین موتور و گیربکس قیمت های بالای ۲۲۰ میلیون تومان را دارند.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.