جزییات تازه از نحوه سقوط اسرارآمیز بالگرد شاهزاده عربستانی

جهان

تارنمای فرامنطقه ای میدل ایست مانیتور با اشاره به موج جدید بازداشت‌ها درعربستان سعودی و با استناد به آنچه اظهارات منابع آگاه نامیده است، نوشت: سقوط بالگرد منصور بن مقرن قائم مقام استاندارعسیر‎‎ تعمدا از سوی محمد بن سلمان ولیعهد سعودی انجام پذیرفته است.
میدل ایست مانیتور نوشت: بالگرد (هلی کوپتر) منصور بن مقرن قائم مقام استاندار عسیر‎‎ در نزدیکی مرز با یمن به همراه هفت تن از مشاوران ارشدش، تعمدا از سوی نیروهای دولتی هدف قرار گرفت زیرا گمان می رود که مقرن با ولیعهد شدن شاهزاده محمد بن سلمان مخالف بوده است.
براساس اظهارات این منابع، بن مقرن اخیرا نامه ای را به حدود ۱۰۰۰ شاهزاده ارسال کرده است که در آن از آنان خواسته بود تا از حمایت محمد بن سلمان برای ولیعهدی دست بکشند.
براساس این گزارش، در بخشی از این نامه به لزوم انجام اقدامی عملی از سوی جوانان (برای جلوگیری از به قدرت رسیدن سلمان) اشاره شده است.
میدل ایست مانیتور در ادامه با اشاره به اقدامات اخیر پادشاهی سعودی در بازداشت شماری از مقامات این کشور، به نقل از این منابع آگاه ادامه داد: سقوط بالگرد مقرن پیامی آشکار به دیگرانی است که در داخل خانواده پادشاهی حضور دارند و معنای آن پیام این است که سلمان برای ساکت کردن منتقدان خود و کسانی که با او به مخالفت می کنند، حدی قائل نیست.

بازدید اپلیکیشن 193 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.