تولید پژو ۲۰۰۸ در ایران آغاز شد

اقتصادی

با تجهیز خطوط پژو ۲۰۰۸ تولید این محصول در شرکت ایران خودرو آغاز شد. این مدل خودرو۲۰۰۸، نمونه محصولی است که تولید آن کمتر از شش ماه گذشته در اروپا شروع شده است.

به گزارشعصرایران به نقل از ایکو پرس، تجهیز خطوط تولید محصولات ایکاپ پس از امضای قرار داد ایران خودرو و پژو آغاز و بر اساس برنامه زمان بندی شده، نخستین محصول ۲۰۰۸ نیز در اسفند ماه تولید شد.

این خط تولید با سرمایه گذاری شرکت ایکاپ راه اندازی شده و ظرفیت تولید سالانه آن نیز بیش از۳۰هزار دستگاه است.

شرکت تام ایران خودرو پروژه خط بدنه پژو ۲۰۰۸ را در یک مناقصه بین‌المللی با حضور برخی شرکت‌های چینی و اروپایی برنده شد و تجهیز خطوط توسط شرکت تام گامی در جهت استفاده از دانش و توانمندی های داخلی و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

گفتنی است، شرکت ایکاپ با سرمایه گذاری مستقیم و مساوی دو گروه ایران خودرو و پژوسیتروئن ایجاد شده تا برخی محصولات جدید خودروساز فرانسوی را در ایران تولید و به بازارهای منطقه نیز صادر کند

بازدید اپلیکیشن 173 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. مساله مهم ابن مناقصه اینه که ما به التفاوته قیمت بالایی که ایران برنده شده رو ،مردم پرداخت میکنن ،حالا میخواد ۳برابرقیمت روز این مدل در هر کجای دنیا باشه ،چه ۱۰ برابر … و هر چه قیمت بالاتر ،سود شرکتی که برنده مناقصه شده بیشتر ….آخخخخخخ،تا کی ما دلمون برای هموطنانمون بسوزه و این وسط سودشو بعضی از آقایون ببرن و بعدش نهایتا اگه تقسیم نکرده باشن ،پرونده ای روو بشه که طرف از ایران رفته و …. و اگرم تقسیم کرده باشه که تا ۵۰ سال دیگه همه ما این خودرو رو با ۵ برابز قیمت جهانی میخریم ،….از ماست که بر ماست

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.