توضیح پلیس اهواز در مورد راننده عصبانی

اجتماعی

رئیس پلیس راهور اهواز گفت: یک راننده برای فرار از قانون خودروی خود را با بنزین به آتش کشاند.
تسنیم: به نقل از پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: یک دستگاه خوردوی سواری ریو در تاریخ ۲۶ مهرماه ۹۶ ساعت ۱۹ و۳۵ دقیقه شب با ورود به محدوده طرح ترافیکی پارک شده و راننده خودرو را باسویچ وشیشه پایین رها کرده است.

وی افزود: ماموران راهور پس از استعلام خودرو متوجه می‌شوند سواری ریو بیش از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزارتومان جریمه تخلف رانندگی و شاکی خصوصی و ورود به محدوه ترافیکی را دارد.

رئیس پلیس راهور اهواز با اشاره به اینکه خودرو ریو ورود به محدوده طرح ترافیکی(خیابان سلمان فارسی) راداشته است، بیان کرد: پس از مراجعه راننده از وی درخواست مدارک خودرو شده که با ممانعت راننده مواجه شده و با توجه به عدم احراز مالکیت و جریمه سنگین و شکایت شاکی، ماموران درخواست اعزام جرثقیل برای انتقال خودرو به پارکینگ را می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه در این حین راننده بنزین را از خودرو بیرون آورده و با پاشیدن بنزین به سمت خودرو، اقدام به آتش زدن خودرو می‌کند، گفت: بلافاصله ماموران، خودروی راهور را عقب برده و پس از دور کردن راننده با استفاده از کپسول‌های اطفاء حریق متعلق به پلیس، اقدام به خاموش کردن خودرو کرده وخودرو را به پارکینگ انتقال می‌دهند.

سرهنگ پیریایی در پایان عنوان کرد: هدف راننده از این عمل را تشویش اذهان عمومی و فرار از قانون می‌توان عنوان کرد.

بازدید اپلیکیشن 189 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.