توضیح مطهری درباره یک تصویر: مایه سرشکستگی اسلام است

سیاسی

علی مطهری در یادداشتی در اینستاگرام خود درباره سفر پاپ به میانمار و دیدار او با مسلمانان روهینگیا نوشت: از عجایب روزگار است که در هفته وحدت اسلامی که مسلمانان باید اتحاد و همبستگی خود را نشان دهند، به جای آنها پاپ رهبر کاتولیک‌های جهان به دیدن آوارگان روهینجایی می‌رود و به رغم ناخرسندی دولت و نژادپرستان میانمار، از آنها دلجویی و حمایت می‌کند.

کاری را که دولت‌های اسلامی یا علمای صاحب نفوذ باید انجام دهند، پاپ انجام می‌دهد و این مایه سرشکستگی دنیای اسلام است.

هفته وحدت اسلامی به ابتکار مرحوم آیت الله منتظری و تایید امام خمینی(ره) تأسیس شد گرچه اخبار شبکه یک سیما از روى ناآگاهى یا عمداً آن را ابتکار امام خمینى اعلام کرد.

برادرکشى که امروز در دنیاى اسلام با هدایت صهیونیسم انجام مى شود ما را از تحقق این آرمان بزرگ دور کرده است.در درجه اول علماى اسلام با گفتگو و مباحثه با یکدیگر و در درجه دوم دولت‌ها باید ریشه هاى تفرقه و تشتت دنیاى اسلام را بخشکانند.قرآن کریم یکى از عوامل انقراض امت ها را تفرقه و تشتت دانسته است.

منبع: خبرآنلاین

بازدید اپلیکیشن 326 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. مایه سرشکستگی وجود آدمهایی مثل خود ایشان است که به نوعی جای جلاد و شهید را عوض میکند، حامی اصلی قاتلین مسلمانان میانمار آمریکا و کشورهای جنایتکار غربی مدعی پیرو حضرت مسیح هستند که با جایزه صلح نوبل و اکنون با حمایت سیاسی و نظامی از جنایتکاران میانمار شریک جنایت کشتار مسلمانان هستند، و شاید حتی این سفر هم برای کم کردن فشار افکار عمومی بر دولت میانمار باشد

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.