توضیح فرمانده انتظامی درباره آتش زدن مسجدی در تهران

اجتماعی

حمله به بعضی بانک‌ها با تفنگ ساچمه‌ای وارد فار تازه‌ای شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ می‌گوید صحبت هایی که با برخی متهمان داشتیم که اعلام کردند تحت تأثیر جوسازی یک شبکه ماهواره‌ای اقدام به برخی اقدامات خلاف کرده‌اند.

به گزارش فارس، سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران در خصوص حادثه آتش سوزی یک مسجد تهران گفت: همانطور که میدانید بر اثر هیجاناتی که عده ای در فضای مجازی ایجاد کردند عده ای اقدام به تخریب شیشه چند بانک کردند که بعد از شروع این ماجرا پلیس وارد عمل شد.

وی افزود: با اقدام پلیس افرادی به همراه تفنگ های بادی و ساچمه ای دستگیر شدند.

سردار رحیمی ادامه داد: صحبت هایی که با برخی از متهمان داشتیم اعلام کردند تحت تاثیر جوسازی یک شبکه ماهواره ای اقدام به این کار کردند.

وی گفت: اما قطعا با اغماض و عطوفت اسلامی با اینها برخورد می شود و به احتمال زیاد همه آزاد می شوند که اکثرا جوانان هیجانی زیر ٣٠ سال بودند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به اینکه حادثه آتش سوزی مسجد چه بوده است گفت: آن هم از همین دست بوده اما فعلا امکان توضیح بیشتر وجود ندارد.

بازدید اپلیکیشن 275 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. امیدوارم شرایطی که باعث میشه یه جوان خونش به جوش بیاد، ریشه کن بشه تا شاهد همچین رفتارهایی به این شکل نباشیم و هیجاناتشون تویه مسائل بهتر خالی بسه و توانایی هاشون دست کم گرفته نشه که طغیان نکنند

  2. ای کاش آینده ب دنیا میومدم، ۳۰سال پیش مسجد آتیش زدن مساوی با مرگ بود، الان درک ها بیشتر شده و سنجیده میشه و اقدام درست تر صورت میگیره، خیلی ام خوبه ک این تصمیم رو گرفتند و به جوون حق دادند، حالا اونارو هم بکشن، چی از منو تو عوض میشه، آینده اصلن چی میشه؟ شاید خیلی چیزا از بین بره…. شاید که نه! صد البتهء ای کاش آینده ب دنیا اومده بودم، آینده ای زیبا خالی از بدی ها و بدبختی ها، آینده ای به وسعت آزادیه کیهان و کائنات، نه زمین….

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.