توضیح شهرداری ارومیه درباره تخریب منزل یک مادر با دو فرزند معلول

اجتماعی

شهردار ارومیه می‌گوید تخریب منزل مسکونی شهرک ایثار با وجود سکونت معلولان در منزل توسط ماموران پیشگیری صحت ندارد.

محمد حضرت پور در واکنش به تصاویری در خصوص تخریب منزلی در شهرک ایثار افزود: خبر تخریب منزل مسکونی توسط ماموران پیشگیری با وجود سکونت معلولین در آن خانه صحت ندارد و معلولان در منزل دیگری در همسایگی آن خانه تخریبی ساکن هستند.

شهردار ارومیه با اشاره به اینکه تصویربرداری از معلولان پس از تخریب منزل توسط پیمانکار خلافکار انجام شده ادامه داد: پیمانکار خلافکار در نقشه ای دور از اخلاق با آوردن معلولان از منزل دیگری که در آن سکونت داشتند به محل و اقدام به تصویربرداری از حالات مختلف آن معلولان اقدام به مظلوم نمایی در کانال های تلگرامی و تهییج احساسات شهروندان کرده است.

وی ضمن عذرخواهی از این خانواده که از اقدام ماموران سازمان پیشگیری متضرر شده اند، تاکید کرد: هرچند کار ماموران در چارچوب انجام وظایفشان بود اما می‌توانستند با سعه صدر اقدام و خانواده محترم را برای اخذ مجوز به شهرداری مربوطه هدایت کنند.

حضرت پور افزود: صدور مجوز برای خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد رایگان است و شهرداری در این زمینه به صورت رایگان پروانه صادر می کند.

بازدید اپلیکیشن 242 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. آقای مثلاً شهردار یا جنابعالی اصولا مانند خیلی از مدیران کوچک و درشت این مملکت مدیریت که هیچ حتی الفبای آن را هم نمی دانید و به این پست غصبی تکیه زده ايد یا جرات مواجهه شدن با افکار عمومی رو بخاطر اعمالتان ندارید. که اگر غیر از این بود اینگونه با دستپاچگی یکی به میخ و یکی به نعل نمی زدید. بالاخره برای ما مشخص نشد آیا خونه این هموطنان ما را شما خراب کردید یا اون پیمانکاری که گناه رو به گردنش انداخته اید؟لااقل مرد باشید و از عملتان با شجاعت دفاع کنید و واقعیت را بگویید. اگر شما اینکار رو نکردید چه لزومی داشت از این خانواده دلجویی کنید؟یا اگر پیمانکاری چنین کار کثیفی انجام داده و بعد با صحنه سازی گناهش را به گردن شهرداری انداخته چرا از او شکایت نکردید؟این تناقض گویی ها بدتر از آن کار روح و روان مردم را می آزارد.

پاسخ دهید