توضیح سازمان برنامه‌و‌بودجه درباره مشاوره گرفتن از نوجوان ۱۰ساله

اجتماعی

مرکز اطلاع‌رسانی، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان برنامه و بودجه درباره انتشار خبری درخصوص معرفی مشاور نوجوان سازمان برنامه و بودجه توضیحاتی منتشر کرد.

براساس این توضیحات، محمدباقر نوبخت، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در جریان سفر استانی به استان البرز پس از ملاقات با حسین عطایی نوجوان ده‌ساله و آشنایی با توانایی ها و ظرفیت‌های وی، ضمن قدردانی و تشویق، به رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز ابلاغ کردند تا با هدف حمایت از نخبگان تمهید شایسته‌ای برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های این نوجوان نخبه به عمل آورد.

بر این اساس، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز در حکمی حسین عطایی را به عنوان مشاور افتخاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز انتخاب کردند.

لازم به یادآوری است به دنبال حضور این نوجوان در یکی از برنامه های تلویزیونی برخی رسانه ها به اشتباه وی را مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه معرفی کردند.

حسین عطایی چند روز پیش میهمان برنامه حالا خورشید بود. او در کرج زندگی می کند تا کنون شش اختراع ثبت شده دارد. درباره او گفته می‌شود نفر اول طرح صنعتی کتیا ( کار با نرم افزارهای طراحی ) در مجتمع فنی تهران و نفر اول تریدی مکس ( نرم افزار پیشرفته طراحی ) در جهاد دانشگاهی است.

عطایی در پایه پنجم ابتدایی درس می خواند اما به مدرسه نمی رود و به طور غیرحضوری درس هایش را می خواند و در یک روز همه امتحان هایش را با هم می دهد.

بازدید اپلیکیشن 561 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.