توضیح رسمی پلیس درباره حوادث بانه

سیاسی

سخنگوی نیروی انتظامی تاکید کرد: پلیس بر سر امنیت مردم هرگز مماشات نمی کند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس،سخنگوی نیروی انتظامی اعلام کرد؛ دو شب گذشته، در نیمه های شب و دردل تاریکی، مرزبانان هنگ مرزی شهرستان بانه متوجه ورود افرادی از مناطق ممنوع و نقاط قرمز امنیتی مرز به داخل کشور می شوند که با اخطار و هشدارهای پی در پی و تیراندازی هوایی سعی بر جلوگیری از استمرار تردد غیر قانونی آنان می کنند که در سایه بی توجهی آنان؛ با توجه به حساسیت منطقه و سوابق تهدیدات امنیتی گذشته به جهت پیشگیری از هر نوع پیشامد ضد امنیتی؛ ناگزیر مبادرت به تیراندازی نموده که تعدادی از آنان متواری و متاسفانه دو نفر جان خودشان را از دست می دهند و در بررسی های بعدی مشخص می گردد این دونفر از شهروندان همان منطقه و حامل محموله مواد محترقه بودند.
نیروی انتظامی ضمن اظهار تاسف و تاثر از جان سپردن این دو شهروند با اشاره به اینکه موضوع فوق هیچ ارتباطی به بحث کولبری و مناطق و معابر مشخص شده برای تردد کولبران نداشته است.
بار دیگر تاکید می نماید؛ پلیس بر سر امنیت مردم هرگز مماشات نخواهد کرد و در واقع مردم بر ما نمی بخشایند هر گونه کوتاهی در این حوزه را و اساساً فلسفه وجودی مرزبانان هر کشوری حراست و صیانت و پاسداری از سرحدات مرزهای آن کشور است، یادمان باشد بخش اعظمی از امنیت جاری در بستر جامعه علی رغم تمام تهدیدات ضد امنیتی مرهون هوشیاری و تلاش مرزبانان کشورمان می باشد.

بازدید اپلیکیشن 191 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. سلام. سردار بزرگوار حق با مرزبانی است انها یک بار به عنوان کوله بر می آیند اگر دیدند هیچ اتفاقی نیفتاد دفعه بعد مثل مرزهای سمت پاکستان کروهکهای شرور وارد شده و سربازان بی کناه ما را می کشند و یا اسیر می کنند دست شما درد نکند آنها نا آشنا نیستند باید از مسیر خود بیایند تا هیچ نیروی خراب کار از آن مسیر استفاده نکند

  2. عذر بدتر از گناه، مرز بانی مقصر است حتما باید تیر به سر کولبر شلیک شود؟ اگر قاچاقچی است پس چرا تفنگ همراهش نبود. کسی بدون اسلحه را مگر میشود خرابکار یا ضد امنیت کشور حساب کرد این اراجیف را هیچ کس باور نخواهد کرد.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.