توضیحات نیروی انتظامی درباره زیر گرفتن دختر جوان و آسیب‌دیدن مامور پلیس توسط فرماندار

اجتماعی

سخنگوی نیروی انتظامی جزییاتی از ماجرای اعمال قانون خودروی حامل فرماندار ملایر را تشریح کرده و از دلجویی و عذرخواهی فرماندار از مامور پلیس بلافاصله پس از حادثه خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار سعید منتظرالمهدی در حاشیه مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین درباره خبری که چندی پیش از سوی رسانه‌ها با عنوان زیر گرفتن مأمور پلیس از سوی فرماندار ملایر منتشر شده بود، گفت: این حادثه مربوط به چند روز پیش است و اینطور نیست که خودرو به مامور ما بزند و پرتاب کند و برود. فرماندار پشت فرمان نبوده و بخشدار پشت فرمان خودرو قرار گرفته و چند متری مأمور وظیفه‌شناس راهور با خودرو جابه‌جا شده که بلافاصله فرماندار از ماشین پیاده شده و از این مأمور دلجویی کرده است.

وی در مورد جزییات این ماجرا اظهار کرد: آنچه که مسلم است، این است که همه باید در برابر قانون یکسان بوده و در مدار قانون حرکت کنند. مسوولیت برای کسی مصونیت نمی‌آورد و همه در برابر قانون برابرند. چند روز پیش در جاده‌ای که سرعت مجاز آن ۵۰ کیلومتر در ساعت بوده است خودرویی با سرعت ۱۳۸ کیلومتر در ساعت در حال حرکت بوده که مامور وظیفه‌شناسمان نیز بر حسب قانون این خودرو را متوقف کرده و قصد اعمال قانون آن را داشته است.

سخنگوی نیروی انتظامی با بیان اینکه بخشدار پشت فرمان خودرو نشسته بود گفت: این موضوع در حال پیگیری قضایی است و ما نیز شکایتمان را ثبت کرده و در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شده که در حال رسیدگی است.

منتظرالمهدی در پاسخ به سوالی دیگر درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی درخصوص عابری که به زیر خودروی گشت ارشاد رفته، اظهار کرد: این فیلم منتشر شده اما قطع شده است؛ البته ما هیچ گونه تخلفی را نمی‌پذیریم و در حال بررسی صحت این موضوع هستیم و در صورت اثبات با خاطی آن برخورد خواهیم کرد. ضمن اینکه مشخص نیست که این فیلم متعلق به چه زمانی بوده است.

بازدید اپلیکیشن 503 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. همین دیگه مشخص نیست کی بوده کی بوده وبقیه مسائل حالا اگه این اتفاقات توی کشور امریکا میفتاد با صدای بلند میگفتید که پلیس امریکا یک نفر رو زیر گرفت فرماندار امریکا یک نفر رو با ماشین کشت میشدیددایه مهربان تر از مادر

  2. لفتن!! 😂 نوار عذرخواهی فرماندار و بخشدار از مامور نیروی انتظامی، که در آن ابراز عشق و علاقه مفرط مامور انتظامی به فرماندار و بخشدار و دولت مهلت عذرخواهی بهشون را نمیدهد هم منتشر فرمایید 😂😂😂😂😂😂😂😂

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.