برادر رئیس جمهور دستگیر شد

سیاسی

سخنگوی قوه‌قضاییه گفت: حسین فریدون به دلیل اینکه قرار تأمین را تهیه نکرد به زندان معرفی شد.

به گزارش جام جم آنلاین، محسنی اژه ای افزود: در خصوص ایشان چندین نوبت تحقیق شد و از افرادی هم که مرتبط بودن تحقیق شد. برخی افراد بازداشت هستند. دیروز برای ایشان قرار تامین صادر شد.

وی ادامه داد: چون قرار تامین را دیروز تهیه نکردند به زندان معرفی شد اما اگر قرار را تامین کنند آزاد می‌شوند. قرار بازداشت موقت نیست.

بازدید اپلیکیشن 619 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. خدا کند قوه‌قضاییه تسلیم هیاهو و جنجالهای شبکه های مجازی مردم فریب نشود و با الگو قرار دادن حکومت و بیانات امیرالمؤمنین علی علیه السلام در لزوم برخورد با خلاف و فساد صاحبان زر و زور، با قدرت و شجاعت تا آخر پای کار بایستد.

  2. اقا پیمان کلا تو باغ نیست. میگن این چرا. واقعا نیمی بیش از جامعه بخاطر نداشتن اطلاعات از پیرامون خودشون باعث شده که افراد اندک از سرمایه های مملکت و بیت المال سو استفاده کنند. و چقدر تاسف بار تر که تازه بعضی های دیگر طرفداری هم میکنن. 🙁

  3. خدا وکیلی اگر چهره ایشان مثل بعضی ها آراسته به محاسن یعنی به اصطلاح بچه مثبت می بود آیا باز دستگیر می شدن ؟ مثلا نادر طالب زاده رو در نظر بگیرید که اخیرا یک مصاحبه با خانم تقریبا برهنه داشتن ، اگر چهره جناب طالب زاده حالت منفی داشت روز بعد احضار می شدند . آقای فریدون اول اینکه یک فامیل غیر روحانی دارند و ایرانی و بعدش ریش پرفسوری و رنگ صورت گندمگون . بعدش نهادهای مربوطه نسبت به این شاخص ها برایش جرم ساختن . مثلا به شخصی که زیر چشمان پف کرده داره روابط نامشروع می چسبه ولی به ایشان اتهامات ملی چسبید دیگه ….

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.