بازیکن ژاپنی در آستانه ۵۰ سالگی قراردادی جدید و حرفه ای امضا کرد

ورزشی

کازیوشی میورا با ۴۹ سال سن و عضلاتی فولادی خیال بازنشستگی ندارد و پس از ۳۱ سال انجام بازی حرفه ای همچنان به فوتبالش ادامه می دهد.

به گزارش BBC، میورا که ۴۹ ساله که متولد۲۶ فوریه ۱۹۶۷ است حدود یک ماه دیگر وارد سن ۵۰ سالگی شود. این مهاجم سرسخت ژاپنی به تازگی با تیم یوکوهاما در لیگ دسته ۲ و حرفه ای ژاپن قرارداد یک ساله جدیدی بست و برای دوازدهمین فصل پیاپی برای این تیم به میدان خواهد رفت.

بیوگرافی:

میورا که از پیرترین بازیکنان تاریخ فوتبال به حساب می آید، سابقه ای طولانی مدت و بلند بالا در ژاپن و مناطق مختلف دنیا دارد. مهاجم خستگی ناپذیر یوکوهاما، از سال ۱۹۸۶ فوتبالش را از برزیل و سانتوس شروع کرد و پس از درخشش در تیم های دیگر برزیلی مثل پالمیراس و کورتیبا در سال ۱۹۹۰ به تیم ملی ژاپن دعوت شد. دو سال بعد او در جام ملت های ۱۹۹۲ آسیا تک گل پیروزی بخش تیمش را به کشورمان زد. دوران طلایی میورا در کاوازاکی رقم خورد، جایی که وی در ۸ سال حضور، از ۱۹۸ بازی، ۱۰۰ گل را به ثمر رساند. بعد از درخشش در کاوازاکی، میورا به فوتبال اروپا ترانسفر شد و برای جنوا و دینامو زاگرب بازی کرد اما در سال ۲۰۰۰ به ژاپن بازگشت و تاکنون که در سال ۲۰۱۷ هستیم، به صورت ثابت در تیمش بازی می کند. او همچنین در ۹۰ بازی ملی برای سامورایی ها از سال ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰، ۵۰ گل را به ثمر رساند.

منبع: طرفداری

بازدید اپلیکیشن 191 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.