انتقاد منصوریان از رحمتی؛ قداستی که شکست

ورزشی

علیرضا منصوریان در آخرین کنفرانس خبری به عنوان سرمربی استقلال سعی کرد بیشتر از همیشه رک و سرراست حرف بزند و قابل پیشبینی بود که اختلاف‌های او و مهدی رحمتی هم به این کنفرانس کشیده شود. سرمربی حالا دیگر سابق استقلال با گله از رفتار کاپیتان اول تیم‌اش در برنامه نود ادعا کرد که این بازیکن قداست مربی‌گری را شکست. منصوریان که شدیدا از رحمتی دلخور بود درباره شماره یک آبی پوشان گفت: تنها گله من از مهدی برنامه ۹۰ است که به قداست مربی گری لطمه زد. با یک ادبیات درست می‌توان کار بزرگی کرد. کمترین توقع من در برنامه ۹۰ این بود که وقتی سرمربی و مدیرعامل باشگاه در برنامه بودند، خداحافظی کند. وقتی او تلاش کرد در برنامه ۹۰ موضوع شخصی را مطرح کند، مشکل ایجاد شد. من به عنوان یک مربی یک قداستی دارم اما این قداست لطمه خورد. از رحمتی خیلی گله دارم.

به گزارش آی اسپورت، اختلاف‌های بین این دو نفر از فصل قبل حاشیه‌هایی برای استقلال به وجود آورده بود اما هر دو طرف سعی می‌کردند با سرپوش گذاشتن روی این اختلاف‌ها که حالا می‌توان با قاطعیت گفت عمیق بوده، از دید خودشان به استقلال کمک کنند. اما حالا مشخص شده این تفاوت دیدگاه‌ها که چند باری هم به ناراحتی‌ و دلخوری جدی رسیده بود بارها باعث تشنج در تیم شده و آرامش و تمرکز را از هر دو طرف ماجرا گرفت و چه بسا روی نتایج استقلال هم تاثیرگذار بود.

بازدید اپلیکیشن 191 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. بايد به درايت كي روش آفرين گفت كه نگذاشت پاي اين دروازه بان پرادعا و حاشيه ساز به تيّم ملي باز شد و انتقاد از فردوسي پور كه اينقدر از رحمتي طرفداري كرده و ميكنه و بايد در برابر اين رفتارهاي اون هم پاسخگو باشه

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.