انتقاد عجیب جهانگیر کوثری از فردوسی پور

ورزشی

جدیدترین منتقد عادل فردوسی پور کسی نیست جز جهانگیر کوثری. بخشهای مهم صحبتهای این گزارشگر قدیمی، تهیه کننده سینما و همچنین پدر باران را از قول سایت طرفداری برایتان نقل می کنیم:

* مطمئن باشید تا کسی صددرصد تابع خواسته‎ها و برنامه‎ریزی‎های مدیران کلان تلویزیون نباشد، محال است بتواند دوام بیاورد. اینکه یکی در تلویزیون فعالیت دارد و ادای اپوزیسیون درمی‎آورد، یک عوام‌فریبی خاص و نوعی پوپولیسم است که اینها انجام می‌دهد.

* اینکه شما ۱۵ سال در تلویزیون باشی و بهترین موقعیت و پول را به تو بدهند و آن وقت بخواهی آنجا ادای اپوزیسیون را هم دربیاوری، این یک دروغ و عوام‌فریبی است که اگر نکند بهتر است. مثلا وقتی نماینده مجلسی را روی خط می‎آورد که نمی‎داند فوتبال چیست و حالا آمده مدیرعامل فلان باشگاه شده و او را می‎کوبد یا علی کریمی را به جان یکی دیگر می‎اندازد، این درست نیست.

* عادل نمی تواند به خط قرمزهای نظام نزدیک شود. او به آدم‎های درجه دو حمله می‎کند چون نمی‎تواند به اصلی‎ها نزدیک شود. حتی ببینید به بحث ورود دختران به ورزشگاه که باز آن هم یک بحث ثانویه و فرعی است هم ورود نمی‎کند. ما خیلی بحث‎ها و مشکلاتی در فوتبال داریم که نمی‎تواند و محال است به آن نزدیک شود مانند دخالت عوامل بزرگ دولتی و نظامی در فوتبال. آیا می‎تواند راجع به این موضوع حرف بزند؟

* عادل می‎خواهد محبوبیت مردم را به دست بیاورد و چون عوام نمی‎توانند بفهمند نوع رفتار خاص او را، بنابراین آنها را به سمت دیگر می‎برد. به اصغر فرهادی بابت دریافت کن تبریک می‎گوید. این عوام‌فریبی است مثل احمدی‎نژاد که می‎رفت در روستاها و پول نقد به مردم می‎داد که یک پوپولیسم آشکار بود. البته من عادل را خیلی دوست دارم و بچه خوبی است. نمی‎خواستم اسم بیاورم اما چون شما گفتید، من هم ورود کردم. در شرایط امروزی، وجود عادل غنیمتی است.

بازدید اپلیکیشن 345 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. چه جالب !! خدایا واقعا این جماعت با چه عقل و منطق و فهم و شعوری تفکر میکنن این دیگه چه جور تفکریه از یه طرف داره این آدمو به شدت له میکنه و بهش میگه عوام فریب و آدم حکومت ولی بعد از یه طرف دیگه میگه حضور این آدم غنیمته ببخشید ولی من فکر کنم یا هنوز مفهوم دقیق عوام فریب رو درک نکردم یا مفهوم غنیمت رو یا اصلا کلا از درک صحیح پدر فلک و مادر گیتی عقب افتادم ظاهرا باید برم اساسا از اول یه بازنگری کلی از مفهوم زندگی داشته باشم??

  2. آقاي كوثري عزيز از مطالبي كه فرموديد خيلي بوي حسادت مي اومد… اول اينكه فرموديد عوام نميفهمند مطمئن باشيد از شما و امثال شما خيلي بيشتر ميفهمند در مورد اينكه گفتيد عادل به خطوط قرمز ورود نميكنه مسلما هيچ كس ورود نميكنه چون مثل همه ي دنيا خطوط قرمز قرمزن? و البته شما هم ورود نداشتيد به خطوط قرمز… و اخر اينكه اينم خيلي عوامفريبيه كه هر چي دلتون بخواد بگيد بعد آخرش بگيد من عادل رو دوست دارم… متاسفم براتون.

پاسخ دهید