التماس عروس داعشی به مرکل

جهان

نادیا رمضان زن ۳۱ ساله ای است که در سال ۲۰۱۴ همسر و سه فرزندش را ترک کرد تا برای جهاد نکاح به گروه تروریستی داعش بپیوند. او اینک خواستار بازگشت به کشورش است. به همین منظور با انتشار ویدئویی خطاب به مرکل، به او التماس می کند که با بازگشتش به آلمان موافقت کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، نادیا در حالی در این ویدئو ظاهر می شود که پسربچه ای در آغوش دارد. او ضمن ابراز پشیمانی خطاب به صدراعظم آلمان می گوید: خواهش می کنم؛ من اشتباه کردم. من به کمک شما نیاز دارم. لطفا به ما کمک کنید. من می خواهم با دو فرزندم به آلمان بازگردم. التماس می کنم ما را سریعا به آلمان بازگردانید. من می خواهم فرزندانم در محیطی معمولی بزرگ شوند، به مهدکودک و مدرسه بروند.

وی در ادامه این ویدئو گفت: می خواستم در صلح در جهان زندگی کنم، به خدا خدمت کنم و فرزندانم را بزرگ کنم.

این زن داعش مدعی شد که خطرناک نیست. حتی قادر به شلیک نیست چراکه از اسلحه می ترسد و تمام وقت خود را به آشپزی و تماشای فیلم گذرانده است. او نسبت به شکست های گروه تروریستی داعش ابراز نگرانی کرده و خواستار بازگشت به آلمان است.

برخی از گزارش ها حاکی از آن است که نادیا رمضان پس از فرار به رقه با یک عنصر داعشی اهل هامبورگ ازدواج کرد. او ابتدای سال ۲۰۱۷ پس از شکست های پی در پی داعش، از سوریه فرار کرد ولی در ایست بازرسی کردستان بازداشت شد. پس از تحمل ۱۸ روز زندان به اردوگاه عین عیسی که صرفا خانواده های عناصر داعش در آنجا نگهداری می شوند، منتقل شد. سخنگوی وزارت خارجه آلمان تأیید کرد که ملیت آلمانی وی را لغو نخواهد کرد.

بازدید اپلیکیشن 296 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.