افراد مشهور چقدر از اینستاگرام پول درمی‌آورند؛ اشخاص عادی چقدر؟

اقتصادی

شبکه اجتماعی اینستاگرام شاید برای بسیاری از ما در بهترین شرایط جنبه تبلیغات شغلی در صفحه شخصی را داشته باشد، اما برای بسیاری از افراد به خصوص اشخاص مشهور درآمد های سرشاری را به همراه دارد.

به گزارش میزان، اینستاگرام برای بسیاری از افراد به خصوص اشخاص مشهور درآمدهای سرشاری را به همراه دارد.

البته افراد نه چندان معروف هم می توانند در این شبکه درآمد کسب کنند که مسلما به پای افراد مشهور نمی رسد ولی می تواند راضی کننده باشد. برخی از شرکت های تبلیغاتی هستند که با افرادی که تعداد فالوئر به نسبت خوبی دارند و البته کاربران صفحه آنها نیز فعال هستند وارد مذاکره و عقد قرار داد تبلیغات می شوند تا برخی از پست های آن اشخاص به صورت تبلیغاتی ارسال شود.

برای مثال یک شرکت تبلیغاتی با تعرفه های مشخصی در صفحه های اینستاگرام طرف قراردادش تبلیغات می پذیرد.
شاید بد نباشد بدانید که افراد مشهور در جهان از صفحه اینستاگرام خود چقدر درآمد کسب می کنند.

یک شرکت انگلیسی به بررسی پر درآمدترین افراد از طریق اینستاگرام پرداخته تا میزانی تقریبی از میزان عایدی آن ها از این شبکه اجتماعی را به دست آورد.

بر اساس فهرست منتشر شده توسط این شرکت، دو خواننده و بازیگر زن هالیوود درصدر قرار دارند که به ترتیب با حدود ۱۲۰ و ۱۰۰ میلیون فالوئر برای هر عکس تبلیغاتی رقم هنگفت ۵۰۰ هزار یورو دریافت می کنند.

اما در جایگاه سوم یک فوتبالیست مرد نام آشنا قرار دارد، کریستیانو رونالدو ستاره پرتقالی تیم رئال مادرید برای هر عکس تبلیغاتی در صفحه اینستاگرامش با حدود ۱۰۶ میلیون فالوئر رقم ۳۵۰ هزار یورو به دست می آورد.

در رتبه چهار تا ۱۰ نیز تنها یک مرد و ورزشکار دیگر قرار دارد و او کسی نیست جز ستاره بسکتبالیست NBA، لبرون جمیز که با حدود ۳۱ میلیون فالوئر رقمی نزدیک به ۱۰۵ هزار یورو از هر تصویر تبلیغاتی درآمد دارد.

افراد دیگر در ده نفر اول نیز در صنعت مدلینگ فعالیت دارند و حدود همین مبالغ را دریافت می کنند.

در نتیجه شما نیز می توانید با یک برنامه ریزی مناسب و جذب کاربران فعال از اینستاگرام درآمد زایی کنید. برای این کار می توانید از قابلیت های حساب کاربری بیزینس یا تجاری اینستاگرام هم استفاده کنید یا حساب کنونی تان را به تجاری تبدیل کنید.

بازدید اپلیکیشن 111 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.