اعلام هزینه نگهداری سگ لوییس فیگو هنگام حضورش در برنامه نود

فرهنگی

لیلا اوتادی با انتشار این متن، هزینه نگه‌داری سگ لوییس فیگو در برنامه قرعه‌کشی ویژه جام جهانی را ۱۰۰۰ یورو عنوان کرد.
این بازیگر سینما در صفحه اینستاگرامش نوشته: اتفاق خجسته حضور نه ۴ساعت حتى ٢۴ساعته یه ستاره فوتبال (قبل)تیم پرتغال در تلوزیون ملى مانیست،اتفاق خجسته اون موقعیه که آقاى گل ما یالژیونرهاى ما نه به تلوزیون پرتغال حتى به تلوزیون ممالک همسایه برن و ١٠٠هزار یورو پول بگیرند وکلى عزت واحترام….
تفاق خجسته وقتیست که در این وضعیت به واقع خراب اقتصادى کشور ما که همه مردم وبانکها وغیره بدلیل تحریم وقیمت دلار ونوسان بازار وغیره دچار بحرانند یک شرکت که چندسالى بیشترازفعالیتش نمیگذره چطور چنین هزینه اى میکنه اصلا چرا باید این هزینه ها وقتى میشه در چرخه اقتصاد مملکت خودمون باشه باید تبدیل به یورو بشه وخارج بشه؟؟؟؟
الان باحضور ایشون چه اتفاق خجسته اى رخ داده ؟یا اصلا رخ داده یا توهمى بیش نیست؟؟؟؟
پى نوشت :مبلغ دقیقا ١٠٠هزار یورو باضافه تقبل هزینه سفر بسیارلاکچرى ایشون همراه با سگشون بوده که براى نگهدارى سگشون درساعات برنامه بیش از ١٠٠٠یورو هزینه پرداخت میشده

بازدید اپلیکیشن 528 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. واقعا حقیقت تلخه وقتی میشنویم ناراحت میشیم موضع میگیریم سفسطه میکنیم یا هر چیزه دیگه ای ولی همچین هزینه هایی شایدم نجومی تر به نظرم در طول سالیان دراز میشده فقط به گوش ماها نمیرسیده

  2. اتفاقی است که در همه جای دنیا متداول است . جالبه که از یکطرف انتقاد میکنیم چرا فوتبال ما اینقدر منزوی است و کمتر با فوتبال مدرن ارتباط داریم و چرا از لحاظ فوتبال حرفه ای امارات و قطر از ما جلوترند ؟؟ و از طرف دیگر کسانی که هیچ ربطی به فوتبال ندارند حق همه نوع اظهارنظر به خود میدهند !! خانم اوتادی ، در مورد کارشناسان وطنی که به برنامه های تلویزیون میآیند ، نظری ندارید؟ نکنه فکر میکنید ، وطنیها فقط بخاطر دلسوزی و فی سبیل ا… میآیند و تا پاسی از شب در صدا و سیما مینشینند تا مبادا اطلاعات گرانبهایی که دارند به گوش مردم نرسد و بدهکار مردم شوند ؟! چرا درمورد دستمزد آنها که نبودنشان بهتر از حضورشان در تلویزیون است ، صحبت نمیکنید ؟ آیا پولی که به فیگو داده شد از کیسه ملت بود یا پولی که به این ناکارشناسان وطنی داده میشود؟

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.