اعدام، پایان زندگی زن خیانتکاری که ۳ شوهرش را کشت

اجتماعی

ایران نوشت:با تأیید نهایی حکم قصاص واعدام زنی به جرم کشتن و خیانت به همسر سومش، این جنایتکار در یک قدمی چوبه دار قرارگرفت.
رسیدگی به این پرونده از سال قبل و به دنبال کشف جسدی در یک خودروی پژو۲۰۶ رها شده در حوالی فلکه گلسرخ شیراز آغاز شد.

کارآگاهان با حضور در محل پی بردند جسد متعلق به مرد جوانی است که درجریان جنایت مرموزی کشته شده است. به نظر می‌رسید عامل جنایت، پس از کشتن این مرد، جسد را در خودرو گذاشته و پس از رها کردن آن پا به فرار گذاشته است.

تحقیقات برای شناسایی هویت قربانی و عامل این جنایت شروع شده بود که کارآگاهان در ادامه بررسی‌ها پی بردند قاتل ناشناس پس از کشتن این مرد جوان از تلفن همراه او با یکی از آشنایان وی تماس گرفته و خبر داده که جسد مقتول در فلکه گلسرخ در صندوق عقب خودرو است. مأموران با ردیابی‌هایی همسر مقتول را شناسایی کردند. سرانجام این زن در جریان بازجویی‌های تخصصی راز قتل شوهرش را فاش کرد و گفت: همسرش را با تزریق آمپول هوا کشته است.

این زن وقتی در برابر کارآگاهان قرار گرفت جزئیات جنایت را شرح داد و گفت: از مدت‌ها قبل با همسرم اختلاف داشتم و همیشه با یکدیگر درگیر بودیم. البته این مرد همسر سوم من بود و چند بار می‌خواستم از او طلاق بگیرم اما راضی نمی‌شد. به همین خاطر نقشه قتل‌اش را طراحی کردم و شبانه با تزریق آمپول هوا او را کشتم . بعد جسدش را درون خودرواش در گوشه خیابان رها کردم.»

پس از تحقیقات تکمیلی، این جنایتکار در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان فارس محاکمه شد.

در جلسه دادگاه، ابتدا نماینده دادستان به قرائت متن کیفرخواست پرداخت و خواستار اشد مجازات متهم شد. سپس خانواده مقتول هم مجازات اعدام برای عروس جنایتکار خواستند. در ادامه زن جوان در دفاع از خود منکر قتل همسرش شد. این در حالی بود که قضات دادگاه از جنایت‌های دیگر او پرده برداشتند و مشخص شد این زن در ۱۷ سالگی به دلیل وضعیت نامناسب خانوادگی به عقد مردی که چند سال از خودش بزرگ‌تر بوده درآمده و چندی بعد وی را به قتل رسانده و مرگ او را طبیعی جلوه داده بود.

مدتی بعد از این جنایت، او با مرد دیگری ازدواج کرده و این بار نیز به دلیل اختلافات زیاد زناشویی، شوهر دومش را نیز به قتل رسانده و به دلیل مهارتی که در این کار داشته هیچ ردی برجا نگذاشته بود . بدین ترتیب قتل این مرد را هم مرگ عادی جلوه داده بود تا اینکه با قتل همسر سومش تمام ماجراها فاش شد.

در جریان رسیدگی به پرونده همچنین مشخص شد این زن زمانی که با همسر سومش زندگی می‌کرد، صیغه مرد دیگری نیز بوده است. از این رو آن مرد هم در دادگاه حاضر شد که او هم در دادگاه گفت: این زن من را تهدید کرده بود که اگر صیغه‌نامه‌اش را تمدید نکنم مرا می‌کشد.

با مطرح شدن این ماجراها قضات دادگاه دستورات لازم را برای تحقیق درباره قتل دو همسر قبلی این زن صادر کردند.

پس از آخرین دفاعیات این زن، قضات دادگاه وی را به قصاص و به اتهام زنا به اعدام محکوم کردند. قضات دیوان عالی کشور نیز حکم را تأییدکردند.

بازدید اپلیکیشن 377 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. این زن از ابتدا قربانی تفکرات خانوادش بوده که به اجبار مجبور شده با شخصی ازدواج کنه که علاقه ای بهش نداشته.از این دست اتفاقات زیاد رخ میده بخصوص زنها که زمانیکه در این شرایط قرار میگیرند واقعا ضربات روحی جبران ناپذیری میخورند.واقعا در فلسفه ازدواج اجباری متحیرم.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.