اطلاعیه احمدی نژاد درباره انتخابات ریاست جمهوری

سیاسی

ایسنا: محمود احمدی نژاد با صدور اطلاعیه ای ، ضمن رد برخی شایعات درباره حمایت وی از یک کاندیدای خاص اعلام کرد: اینجانب عضو هیچ جناح ، حزب و گروهی نیستم و از هیچ فرد یا جناح ، حزب و گروهی حمایت نکرده و نخواهم کرد.

متن اطلاعیه محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

ملت شریف و بزرگوار ایران

سلام و درود خداوند بر شما و همه صالحان ، آزادی خواهان و عدالت طلبان و با تبریک ایام الله دهه فجر در رد برخی شایعات مبنی بر حمایت اینجانب از کاندیدای خاص در انتخابات سال آینده، و پیرو نامه مورخ ۹۵/۰۷/۰۶ اینجانب به حضور مقام معظم رهبری ، متواضعانه به استحضار می رساند؛

۱- اینجانب عضو هیچ جناح و حزب و گروهی نیستم و خود را تنها قطره ای از اقیانوس زلال ملت ایران و خادم آنان می شمارم و این امر را یک افتخار ابدی می دانم.

۲- از هیچ فرد یا جناح و حزب و گروهی حمایت نکرده و نخواهم کرد. این موضع قطعی و غیرقابل تغییر اینجانب است.

۳- ممکن است برخی افراد یا جریانات و جناح ها به خاطر منافع گروهی ، اخبار و شایعاتی تحت عنوان حمایت از شخص خاصی به نقل از اینجانب منتشر نماید.

صریحا اعلام می نمایم که این نوع شایعات و اخبار حتی اگر از زبان نزدیکان اینجانب باشد خلاف واقع است و قویا تکذیب می شود.

با آرزوی طول عمر مقام معظم رهبری ، از خداوند منان دوام سعادت ، عزت و موفقیت ملت ایران را تحت عنایات خاص امام عصر(عج) مسالت دارم.

بازدید اپلیکیشن 451 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. من نمیدونم احمدی نژاد خوب بود یا بد بود فقط اینو میدونم که توی دوره ی ریاستش توی هر شهر و روستایی که میرفتم همش در حال ساخت و ساز و آبادانی بودن ولی از یه طرف تورم هم بود از یه طرف ما توی اون دوره به شدت رشد علمی و صنعتی و فضایی و غیره داشتیم که واقعا جای تحسینه ولی از یه طرف سختترین تحریم ها هم بر علیه مون صادر شد که قول میدم اگه خود آمریکا هم اینجوری تحریم میکردن زیرش شیش قلو میزایید .در کل احمدی نژاد ترکیبی از خوبیها و بدیهاست نه انقدری خوبه که بشه ازش دفاع کرد نه انقدری بده که بشه سرزنشش کرد ولی خداییش اینو میدونم که آدم پاکیه حداقل دزد نیست هرچی هست من که دوسش دارم چونکه ایرانیه.

  2. احمدی نژاد انسان بزرگیه.یه مرد با ی تفکر خاص و مخصوص.از رو دست کسی کپی نکرد و ادا درنیاورد.اینکه عده به شدت ازش متنفرن و عده ای به شدت عاشقشن همینه.احمدی نژاد بدون داشتن حتی یک رسانه و روزنامه.درحالی صب و شب دارن توی تلوزیون و روزنامه و فضای مجازی بهش توهین میکنن و بعضی با پرویی تمام دوروغ های بزرگ بهش نسبت میدن ولی هنوز اسمس زندس و چهره ی خبر سازه. خیلیا سخت براشون این محبوبیتو تحمل کنن.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.