ادعاهای تازه در مورد فساد صندوق ذخیره فرهنگیان

سیاسی

عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به زمین‌خواری صدها میلیاردی و واردات بیش از ۳۰۰ خودروی خارجی میلیاردی از سوی وابستگان مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: داماد یکی از وزرا به سمت مدیرعاملی ماشین‌سازی اراک،یکی از شرکتهای وابسته به صندوق منصوب شده است.
فارس: حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات نشست امروز این کمیسیون با موضوع جمع‌بندی گزارش هیئت‌تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: چند محور مهم این گزارش در نشست امروز مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: از جمله مسائل مطرح شده که بسیار مایه تاسف اعضای کمیسیون شد، زمین‌خواری چند صد میلیاردی از سوی وابستگان به مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان و واردات بیش از ۳۰۰ دستگاه خودروی خارجی میلیاردی بود.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی موضوع انتصابات فامیلی در برخی از شرکت‌های وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان را محور دیگر به بحث گذاشته شده از گزارش هیات تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان طی جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد و گفت: براساس گزارش هیات تحقیق و تفحص داماد یکی از وزرا به سِمت مدیرعاملی یکی از شرکت‌های وابسته به صندوق یعنی شرکت ماشین‌سازی اراک منصوب شده است.

بازدید اپلیکیشن 81 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

 1. واقعا جای سوال و پیگیری از رسانه خالی که چرا برای استخدام قراردادی یه آبدارچی، بیچاره باید ده مدل گزینش بشه ولی واسه استخدام مدیر گزینش تبدیل میشه به کشک.
  چرا کارمندان پله ترقیشون تا در اتاق ریاست میرسه ولی داخل نمیشه؟
  چرا تو گزینش سوالات همش در مورد مذهب ه مگه نباید تخصص طرف رو هم بررسی کرد؟
  چرا مسئولین گزینش خودشون سواد گزینش رو ندارن؟یعنی مرتبط با کارشون نیستن.
  چرا هیچ رسانه ای اصلا تو این مسائل وارد نشده و نمیشه؟
  چرا هیچ نهادی مسئول نظارت مسائل مالی مدیران مملکت نیست که این موارد اصلا پیش نیاد اگه هست چرا پاسخگو نیست؟
  چرا اکثر مدیران مملکت رابطه فامیلی دارن باهم که اصلا فهمیدنش سخت نیست ولی هیچ برخوردی نمیشه تا زمانی که یه گندی بالا بیاد؟!تازه معلوم میشه که همه میدونستن.
  چرا … خیلی زیاده خدایی.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.