آیت الله سبحانی: حضور زنان در ورزشگاه‌ها با عفت آنان سازگار نیست

اجتماعی

یکی از مراجع تقلید شیعیان با شعاری خواندن طرح حضور زنان در ورزشگاه‌ها، گفت: این کار با عفت زنان سازگار نیست و مفسده‌آور است.
به گزارش مهر، ‌ آیت‌الله جعفر سبحانی صبح چهارشنبه در درس خارج خود در مسجد اعظم قم با بیان اینکه طبق فرمایش امام علی(ع) واجبات و فرائض در مرتبه بالاتری نسبت به مستحبات هستند، گفت: در شرایطی که آمار اعتیاد و طلاق در میان زنان بالا رفته است مطرح کردن ورود آنان به ورزشگاه‌ها چه جایگاهی دارد؟
این مفسر قرآن کریم اضافه کرد: امروز دخترانی در سن بالا در خانه بخت مانده‌اند و شرایط ازدواج ندارند و در چنین وضعی، طرح حضور آنان در ورزشگاه نه تنها جزء فرائض نیست بلکه جزء مستحبات هم نیست.
وی با بیان اینکه ورود زنان به ورزشگاه‌ها با عفت آنان سازگار نیست، اظهار کرد: به جای اینکه برای این کارها طرح بدهند باید فکری برای ازدواج آنان بکنیم و طرحی برای کاهش طلاق و اعتیاد داشته باشند.
آیت الله سبحانی با شعاری خواندن این طرح‌ها، اظهار داشت: اگر دنبال رضایت خدا هستیم باید دنبال رفع مشکلات زنان برویم و اگر شعار می‌خواهیم موضوع دیگری است.

بازدید اپلیکیشن 107 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. درود فروان نثار بر مراجع بزرگوار و حکیم و فرزانه و دلسوز بصیر، که هیچوقت مثل بعضی نون به نرخ روز خورها، اسیر شانتاژ و بلوای غوغا سالاران فضای مجازی و مدعیان دروغین مردم دوستی و دموکراسی نمیشوند، و حافظ و مبلغ دین و مذهب هستند.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.