آیا مأموران پلیس راه کمین می‌کنند؟

اجتماعی

ایسنا: فرمانده پلیس راه کشور تاکید کرد که حتما ماموران پلیس راه باید در جایی بایستند که امکان رویت‌شان از سوی رانندگان وجود داشته باشد.

سردار محمدحسین حمیدی در حاشیه جلسه کمیته هماهنگی طرح‌های ویژه ترافیکی نوروز ۹۷ گفت: مأموران پلیس راهور حتما باید در جایی بایستند که از سوی رانندگان دیده شوند و علاوه بر آن ما تاکید کرده‌ایم که حتما خودروهای پلیس، چراغ گردون خود را روشن بگذارند.

وی با بیان اینکه این مشکل عمدتا در جاده‌های کوهستانی رخ می‌دهد، گفت: گاهی در جاده‌های کوهستانی به دلیل پیچ و خم جاده رانندگان گمان می‌کنند که ماموران پلیس در پیچ‌ها کمین کرده‌اند در حالیکه اینطور نیست اما نمی‌توان در مورد جاده‌های کوهستانی کار دیگری کرد.

حمیدی ابراز امیدواری کرد که امکانات و تجهیزات پلیس به قدری افزایش یابد که ماموران پلیس در تمام نقاطی که مردم می‌خواهند، امکان استقرار داشته باشند.

وی همچنین درباره اینکه چرا دیگر از ماکت خودروهای پلیس استفاده نمی‌شود گفت: تلاش ما این است که به جای ماکت از خودروهای حقیقی استفاده کنیم.

بازدید اپلیکیشن 116 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. تو جاده قدیم کاشان نزدیک رستوران انار با پلیسی که پشت یک درختچه استتار کرده بود جروبحث داشتم.اصلا قبول نداشت و آخرش گفت برو به هرجا که میخوای شکایت کن.عزیز برادر اون جاده کفی ه و کوهستانی نیست.
    مسئولین کار درستمون باید فاصله حرف و عمل خود و کارکنانشون رو کم کنند.

پاسخ دهید