آقای کی‌روش! همین حالا از تیم‌ ملی برو!

ورزشی

به نظر می‌رسد بهترین راه برای ایران و کارلوس کی‌روش جدایی باشد.
به گزارش ایسنا، خبرآنلاین نوشت: «کارلوس کی‌روش هنوز تصمیم «ماندن» نگرفته است. او ایران را در حالی ترک کرد که به وضوح غم را در چشمانش می‌دیدیم. کی‌روش ایران را کشور خود می‌داند؛ شاید حتی حسی قوی‌تر از آن حسی که به پرتغال و موزامبیک دارد. برای این حرفمان دلیل داریم؛ دلیلی به محکمی اظهارات خود او: «خب ایران وقتی من را خواست که احساس می‌کردم دیگر در پرتغال من را نمی‌خواهند. وقتی تنها بودم، ایران حمایتم کرد. آنها به من گفتند حتی اگر محروم باشی، سرمربی ما هستی. تو باید باشی. یکجورهایی به ایران تبعید شدم ولی حالا اینجا را کشور خودم می‌دانم.»

ولی انگار دوران خوش کی‌روش و تیم‌ ملی تمام خواهد شد. به قول او و خیلی از آدم‌های فوتبال هر آمدنی، رفتنی دارد و به نظر می‌رسد حالا وقت رفتن است. کارلوس کی‌روش باید ایران را ترک کند، چون این جبر زمانه است. چون اگر بماند، به نفعش نیست. امروز دور دور منتقدان است و اظهارات همیشگی‌شان. یکی مثل فائقی خدا را قسم می‌خورد که تیم ملی ایران در روسیه بازنده بود. حداقل یادش نمی‌آید ما بازنده محض نبودیم چون یک مسابقه را بردیم! حتما او یادش رفته چطور تیم ملی مقابل پرتغال بازی کرد و می‌توانست برنده باشد، اگر بدشانس نبود. یکی مثل حسین فرکی هم که همواره به خاطر منطقی بودنش شهره بوده، می‌گوید تیم ملی عربستان هم عملکرد بهتری نسبت به ایران داشت!

انگار جوی به وجود آمده که رفتن هم به نفع کی‌روش است و هم به نفع تیم‌ ملی چون این اظهارات تکلیف آینده را مشخص می کند. دوستان کارلوس هم چنین حرفی می‌زنند. می‌گویند باید برود تا منتقدانش بفهمند او که بود و چه عملکردی داشت. چیزی که البته بعید است اتفاق بیفتد چون دلواپسان همواره ویژگی و قدرت آن را داشته‌اند که به ناگهان همسو با باد موافق شوند. نمونه‌اش را در بازی‌های سیاسی دیده‌ایم. آنها که در انتخابات به بازنده‌ها رای دادند و چند سال بعد خودشان را سردمدار مبارزه با همان بازنده‌ها کردند! پس اگر چند سال بعد همین دلواپسان بگویند ما گفتیم کی‌روش بماند و گوش نکردند، تعجب نکنید.»

بازدید اپلیکیشن 403 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. پس بلاژویچ ، برانکو ، علی دایی ، قعله نویی ، خوب بودن که هیچ تاکتیکی خیری واسه ایران نداشتند ،، تازه باند بازی میکردن ،، علی تیم ملی سایپا کرده بود ،، قلعه نویی استقلال ،، فقط کیروش با غیرت با شخصیت که واقعا شخصیت داد ،، یادتون نیست سه تا از مکزیک خوردیم ، 2 هیچ به پرتقال اونم همش تو لاک دفاعی بدون پلن B ،، قهرمان افریقا بردیم ،، اسپانیا تیکی تاکا باذیک گل شانسی باختیم ،، پرتقال قهرمام اروپا با کریسش 1 بر 1 ,,, مربی های داخلی به کیروش حسادت میکنن ،، نه نقد اون

  2. هفت صبح بعضی وقتها حرص که هیچ کفر آدمو در میاری.اینجا دیگه چرا نظر کاربران رو حذف میکنی؟ احساس خطر تا کجا و تا چقدر؟ همه کاربران به اعتماد و اعتبار خودتان است اگر نظری میدهند .
    پیشاپیش از ساحت محترم و مقدس خبری(با صداقت) تان از حرفی که میخواهم بزنم عذر میخواهم ولی به نظرم این رفتارتان با نظرات کاربران تان نه محترمانه و نه حتی در شان شماست.و یک سوال همیشه توی ذهنم خونه میکنه که چطور رسانه ای که خودش بخاطر ماهیتش باید ضد سانسور باشه دست به سانسور میزنه؟ عجیب نیست؟
    البته نه اینکه این موضوع چیزی از ارزش های روزنامه با آرش تان کم کند، به هیچ وجه.من فقط میخواهم بگویم عزیزان احتیاط هم حدی دارد.

پاسخ دهید