آخرین پیام رامین رضاییان به آبی‌ها؛ ایران بمانم، می‌آیم استقلال!

ورزشی

رامین رضائیان در آخرین صحبت هایی که با استقلالی ها انجام داده، از این گفته که هدف اولش بازی در اروپاست و مذاکراتی هم با بعضی باشگاهها داشته است. او تاکید کرده: «اولویت اولم اروپاست ولی اگر پیشنهاد نداشتم و خواستم ایران بمانم، به استقلال می آیم.»

به گزارش خبرآنلاین، رضائیان به آبی ها تاکید کرده نهایتا تا سه هفته دیگر درباره آینده اش تصمیم نهایی را می گیرد. پولی که باشگاه استقلال به رامین می دهد، به مراتب بیشتر از پولی است که اروپایی ها به این بازیکن پیشنهاد داده اند. به همین دلیل رامین کمی دو دل شده است ولی از سویی رضائیان می داند حضور در استقلال، باب میل کارلوس کی روش نیست و سرمربی تیم ملی علاقمند است او و سایر بازیکنان، به اروپا بروند. رضائیان این مسئله را هم به خوبی می داند که حضور در استقلال، می تواند یک فصل بسیار سخت و پرحاشیه برایش رقم بزند. رامین نمی خواهد در سال جام جهانی به حاشیه برود و می خواهد در جایی بازی کند که آرامش داشته باشد.

بازدید اپلیکیشن 136 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. این نظر خبر نگار استقلالیه .همون جور که خبرنگار پرسپولیسی بگه امید ابراهیمی گفته میام پرسپولیس .این حرفا مال این روزای نقل و انتقالاته .رامین رضاییان گنده تر از هاشمی نسب نیست .عمرا اگه بره استقلال .تاریخ میگذره .به همه ثابت میشه

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.